Саджанці банан, лимон, какао, мандарин, апельсин. Екзот

 
Саджанці банан, лимон, какао, мандарин, апельсин. Екзотичні плодові рослини
Подробнее 

Каталог

Банан Карликовий Кавендіш (Dwarf Cavendish)

Банан Карликовий Кавендіш (Dwarf Cavendish)Банан, дітка Карликовий Кавендіш (Dwarf Cavendish). Плоди їстівні, солодкі. Банан це трава і як будь-яка трава не вибагливий у вирощуванні. Плодоносить при зростанні в 50-60 см.

Банан Басіо (Musa basjoo)

Банан Басіо (Musa basjoo)Банан Басіо (Musa basjoo) Це холодостійкий банан, може рости в Україні у відкритому ґрунті. Зростає до 4 метрів.

Какао або шоколадне дерево (Theobroma cacao)

Какао або шоколадне дерево (Theobroma cacao)У перекладі з грецької Theobroma означає "їжа богів". Корінні жителі Мексики, ацтеки, приписували какао божественне походження, а із зерен готували особливий гіркий напій чоколатль (звідси європейська назва – шоколад), що має тонізуючі властивості.

Лонган

ЛонганЛонган (в'єт. Око дракона; Dimocarpus longan) — вічнозелене дерево, поширене у Китаї, Таїланді, Тайвані, В'єтнамі й Індонезії, а також його плід. Назва походить від назви в'єтнамської провінції Лонган, де ця рослина і культивується до сьогоднішнього часу.
250

Гуава сунична

Гуава суничнаГуава сунична – рослина сімейства миртові. Відома й інша назва цього фрукта - "гуава Кетлі". Вперше про цю рослину дізналися на території Східної Бразилії. Сьогодні фрукт можна знайти в Америці, Індії, Африці, а також на Бермудах та Шрі-Ланці. Плоди круглої форми можуть досягати в діаметрі до 4 см. Тонка шкірка може бути червоного або жовтого кольору з різними відтінками (див. фото). Під нею знаходиться біла або жовта м'якоть залежно від сорту, яка біля шкірки набуває червоного відтінку. Фрукт досить соковитий і має суничний аромат.
250

Гуава. (Psidium guineense)

Гуава. (Psidium guineense)Бразильська гуава (Psidium guineense). Чудово росте і плодоносить у домашніх умовах.
200

Джекфрут (Jackfruit)

Джекфрут (Jackfruit)Джекфрут - рослина сімейства Тутові. Плоди цієї рослини є найбільшими і їстівними серед дерев, що ростуть. Мають вони овальну форму і в діаметрі можуть досягати до 20 см, довжина ж їх варіюється від 20 до 110 см. Ці гіганти можуть важити приблизно 35 кг. На товстій шкірці знаходиться велика кількість конусоподібних виступів, що нагадують шипи. Колір недозрілого фрукта зелений, але в залежності від ступеня стиглості він переходить у зелено або коричнево-жовтий. Усередині розташовується велика кількість часточок, у яких міститься солодка м'якоть жовтого кольору. У кожній часточці є коричневе насіння, яке в середньому сягає приблизно 4 см.
400

Гранати. Гюлоша рожева.

Гранати. Гюлоша рожева.Гранат, чагарник або невелике дерево (висотою до 5 м) сімейства гранатових. Можна вирощувати в Україні у відкритому грунті (з укриттям на зиму). Плоди великі. Солодкі.
200

Гібіскус Каркаде або Hibiscus SABDARIFFA, Суданська троянда

Гібіскус Каркаде або Hibiscus SABDARIFFA, Суданська трояндаКаркаде. Плоди дозрівають у вигляді дуже ефектних яскраво-червоних м'ясистих "бутонів", усередині яких знаходиться насіннєва коробочка. Висушені плоди заварюються, з них виходить знаменитий цілющий чай каркаде, рубіново-червоного кольору, з приємним фруктовим смаком та ароматом. Саджанці зацвітають на 8 - 9 місяць. Однорічна рослина. При висадженні у відкритий ґрунт росте досягаючи висоти до 2-3 метрів. Вирощена як горщикова культура зростає до 1 – 1,5 метра.
200

Аннона Черімойя (Annona cherimola) Sugar Apple

Аннона Черімойя (Annona cherimola) Sugar AppleЧеримойя відома також під ім'ям «дерево морозива», яке вона отримала завдяки своїй консистенції, що нагадує у замороженому вигляді консистенцію морозива, а також за свій ніжний солодкий смак. Вважається найсмачнішим плодом у світі. Дуже смачний та солодкий фрукт.
250

Лимон Мейєр (Citrus Limon Mejer) 3 роки

Лимон Мейєр (Citrus Limon Mejer) 3 рокиЛимон Мейєр (Citrus Limon Mejer) - Гібрид лимона та апельсина М'якуш плоду м'ясистий, соковитий, шкірка тонка. Високий урожай та висока якість плодів. Особливо зручна для невеликих квартир. Він самий низькорослий.
400

Annona squamosa (аннона луската)

Annona squamosa (аннона луската)Annona squamosa - вічнозелений кущ або невелике дерево, відоме під загальною назвою "Цукрове або Кремове яблуко", примітне своїми соковитими плодами, наповненими білуватою м'якоттю, що має смак крему з нотками тропічних фруктів. Найшвидше зацвітаючий сорт з Аннон!
250

Маракуйя (пасифлора їстівна)

Маракуйя (пасифлора їстівна)Маракуйя (пасифлора їстівна) – багаторічна плодова рослина роду пасифлора. Батьківщиною маракуйї вважають Бразилію. Плід маракуйї округлої або овальної форми, з грубою шкіркою і соковитою солодкою ароматною м’якоттю і дрібними насінням, а сама рослина являє собою деревоподібну ліану, яка дає врожай два рази в рік.
250

Апельсин Вашингтон-Навел (Washington Navel) 3 роки.

Апельсин Вашингтон-Навел (Washington Navel) 3 роки.Апельсин Вашингтон Навел (Washington Navel) Плоди цього сорту мають високі смакові якості. Належить до групи пупкових апельсинів, один з найбільш ранньостиглих і холодостійких сортів.

Мандарин Уншіу. Саджанець 1 рік.

Мандарин Уншіу. Саджанець 1 рік.Мандарин Уншіу М'якоть плоду м'ясистий, соковитий, сік солодкий, приємний. Плоди зазвичай безнасінні. Саджанець 1 рік. Зріст 10 см.

Кинкан (кумкват) Margarita 2 года

Кинкан (кумкват) Margarita   2 годаКумкват (Кинкан) Маргарита Это привлекательное вечнозелёное цитрусовое деревце рода Фортунелла японцы называют "кинкан", что в переводе означает "золотой апельсин", а китайцы - "кумкват" ("золотое яблоко").

Клементин (лат. - Citrus clementina)

Клементин (лат. - Citrus clementina)Клементин это гибрид мандарина с апельсином, по форме плоды напоминают плоды мандарина и в продаже встречается как мандарин. Плоды Клементина интенсивнее по окраске (темнооранжевые).По вкусу плоды Клементина более сладкие, чем у мандарина.

Леуцена світлоголовчаста Leucaena leucocephala

Леуцена світлоголовчаста  Leucaena leucocephalaВисоке вічнозелене дерево, що швидко росте, родом з Центральної Америки. Листя красиве, двічі пір'ясте, яскраво-зелене. Бутони нагадують жовтуваті круглі шишечки, що ростуть із пазух листя на довгих товстих стеблинках. Квіти - білі пухнасті кульки, на зразок мімозових, але набагато більші, до 2 см у діаметрі. Плоди - довгі ремнеподібні глянсуво-шкірясті стручки бордово-коричневого кольору, настільки плоскі, що насіння в них видно зовні.
150

Лимон Мейер (Citrus Limon Mejer).Укоренённые саженцы.

Лимон Мейер (Citrus Limon Mejer).Укоренённые саженцы.Лимон Мейер (Citrus Limon Mejer) - Гибрид лимона и апельсина Мякоть плода мясистая, сочная, кожура тонкая. Высокий урожай и высокое качество плодов. Укоренённые саженцы.

Інжир

ІнжирКоричневий турецький (Brown Turkey), 2 врожаю за сезон. Є в наявності.
200

Лимон Павловский

Лимон ПавловскийПавловский лимон — наверное самый популярный сорт лимона выращиваемый на просторах бывшего СНГ. Павловский сорт лимона популярность свою заслужил благодаря тому что он не прихотлив в уходе и не требователен с освещению. Растет Павловский небольшим компактным кустом от 1 до 1,5 метра высотой, редко может достигать 2 м.

Аннона Ретикулата, (Annona reticulata) бичаче серце

Аннона Ретикулата, (Annona reticulata) бичаче серцеAnnona RETICULATA - Аннона сітчаста. Інші назви: кремове яблуко або яблуко заварного крему. Менш поширений вид, ніж інші його родичі із сімейства Анонових. Рідкісний сорт з Аннон.
1 400

Аннона муріката (Annona muricata) Guanabana/Graviola

Аннона муріката (Annona muricata) Guanabana/GraviolaОдним із найцінніших плодових дерев у тропіках є сметанне яблуко (лат. Annona muricata – Аннона колюча). Плоди сметанного яблука – справжні рекордсмени за масою: один фрукт може важити від 4,5 до 7 кг.

Карамбола – звездный фрукт

Карамбола – звездный фруктКарамбола — замечательный, полный витаминов экзотический фрукт, имеющий форму пятиконечной звезды в разрезе. Плоды карамболы мясистые и толстые, длиной 10-15 см. Спелые фрукты светло-желтые с золотистой мякотью. Вкус экзотического плода напоминает яблоко, апельсин и виноград. Съедобная кожица экзотических плодов тонкая, полупрозрачная, сквозь которую видна сочная пряная мякоть. .

Трифолиата

ТрифолиатаНевелике, сильно гіллясте дерево вистій до 3 м, з міцними пазушними гострими колючками. Листя трійчасте, опадає. Квітки обох статей, білі, з'являються до розпускання листя. Плоди дрібні, кулясті, діаметром 3-5 см, зеленувато-жовті, багатонасінні, з ароматною, злегка опушеною досить товстою шкіркою і гірко-кислою м'якоттю. Сік містить близько 5% лимонної кислоти. Росте у Північному Китаї. У СРСР використовувалася в районах розведення цитрусових культур як їх підщепа. Переносить короткочасні морози до -25 °С.

Мандарин Уншіу 1 рік

Мандарин Уншіу 1 рікСаджанці мандарину 1 річні (10 – 15 см) Ціна 250 грн. Вступають у плодоношення на 3-4 рік. За формою вони округло-плескаті, з ароматною шкіркою, що легко відстає, і часточками, що вільно розділяються. М'якуш плоду м'ясистий, соковитий, сік солодкий, приємний. Плоди зазвичай безнасінні.

Хостинг не оплачен.